KONST / Litografier / Färglitografi 15286074
nr 1528 6074
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/260, Slussen, 32x41cm, yttermått inklusive ram: 51x51cm
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:33:46
100 kr
450 kr
500 kr
600 kr
1.200 kr
6
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
7
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
7
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
7